RESMİ KURUMLAR
HAVA DURUMU

İDARİ BİRİMLERİMİZ
PERSONEL KALEMİ: Personelin izin, özlük işlemleri ile devam ve disiplin işlemlerinin takip edildiği birimimizdir.
İNFAZ KALEMİ: Hükümlü ve tutuklularımızın Ceza İnfaz Kurumuna girişten itibaren tüm mahkeme işlemlerinin takip edildiği(tutuklama, hükümözeti, hüküm, vasi, sevk, hastane yatışı, tahliye) birimimizdir.
AMBAR BİRİMİ: Kurumda barındırılmakta olan hükümlü-tutuklular ve personelin tüm iaşe işlemleri ambar servisimiz tarafından planlanmakta, ayrıca ihtiyaç duyulan malzeme ve ürünlerin alımı yine bu birimimiz tarafından karşılanmaktadır.
EMANET PARA BİRİMİ: Bu servisimiz hükümlü-tutuklulara yakınları tarafından yatırılan paranın bilgisayar ortamında veritabanına yüklenip, içeride kendilerinde bulunan kartlara kredi miktarlarının yüklenerek, mahkumlarımızın para ile teması olmadan alışveriş yapabilme işlemlerini yürütmektedir.
MUHASEBE (SAYMANLIK) BİRİMİ: İşyurtları, kantin ve hakimevi hesaplarının tutulup, incelendiği birimimizdir.
MUTEMETLİK BİRİMİ: Personelimizin maaş hesaplamalarının ve sevk işlemlerinde ihtiyaç duyulan para ve yolluk durumlarını organize eden birimimizdir.
KALİTE BİRİMİ:
POSTA VE MEKTUP BİRİMİ: Hükümlü ve tutuklulara gelen ve onlar tarafından gönderilen mektup ve postaların dağıtım ve kontrolünün yapıldığı birimimizdir.
FOTOĞRAF BİRİMİ: Kuruma gelen hükümlü ve tutukluların fotoğraflarının çekilip UYAP ortamına kayıtlarını yapan ve sosyal faaliyetlerde kurumun kendi resim ve video çekim işlerini yürüten birimdir.
ZİYARET KABUL: Tutuklu ve Hükümlülerin ziyaretcilerinin işlemlerini yürüttüğü birimimizdir.
SİTEMİZİ
 
  T.C. Adalet Bakanlığı Van F Tipi Yüksek Güvenlikli Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Resmi Web Sitesi © 2018 Tüm Hakları Saklıdır.Site İçeriği Kesinlikle İzinsiz Kaynak Gösterilemez. →Web Master Ahmet CEYLAN← →WebPortal←